Ta strona korzysta z plików cookie, więcej
Nie masz czasu wybrać się do klubu fitness? Zapraszam do ćwiczenia ze mną. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji ćwiczeń które możesz wykonać w domu. Nowe miejsce na mapie Poznania - Klub dla kobiet w ciąży i mam - Ciężarówka Zajęcia dla osób w każdym wielu i kondycji fizycznej. Znajdziesz u nas zarówno ostry wycisk jak i zajęcia Pilates pozwalające zadbać o kondycję a jednocześnie są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów. Aktywna mama to zajęcia poświęcone młodym mamą które pragną wrócić do formy sprzed ciąży a nie mają z kim zostawić dzieci. Sezon 2015/2016

Zapraszam na zajęcia w Szkole Dąbrówka na ul Malinowej.
Działamy, ćwiczymy i świetnie się bawimy!
Fitness Fitness
Fitness Permo

Fitness Permo

Czujesz zmęczenie, przygnębienie, nie masz na nic siły a może chcesz poprawić swój wygląd? Zapraszam na zajęcia fitness w miłej atmosferze.
Gwarantuję świetną zabawę przy dobrej muzyce. Zapraszam na zajęcia fitness typu: shape, ABT, pilates, wprowadzam również elementy latino i relaksacji. Podczas zajęć korzystamy z hantli, małych piłek Softgym Overball oraz dużych piłek Gym Ball.
Dzięki ćwiczeniom fitness poprawi się twoja kondycja, koordynacja ruchu, wygląd sylwetki i samopoczucie. Zajęcia odbywają się w komeralnych grupach co dodatkowo motywuje do wysiłku. Pierwsze efekty zauważysz już po kilku zajęciach.
Dołącz do nas Fitness Blisko Ciebie.
Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych w domu klienta.

Fitness – co to jest? Być fit to stan psychiczny i sposób na życie. To nie tylko godzina zajęć na sali fitness czy na siłowni. To stan naszego umysłu który karze nam nieustannie poszukiwać rozwiązań prowadzących do maksymalnego podniesienia sprawności fizycznej, jednocześnie poprawiając nasze samopoczucie z punku widzenia psychicznego. Być fit to zdrowy tryb życia. Nieustanny ruch towarzyszy człowiekowi od zarania dlatego dziś w epoce łatwych rozwiązań wracamy do korzeni.Fit to poszukiwanie takich rozwiązań ruchowych które są odpowiednie dla nas pod kątem możliwości, gustu czy oczekiwań.
Odwiedź nas na facebooku
 
fabryka siy
fit flex
FkexiPass Sodexo
Jestemfit
permo