1. PERMO.PL
  2. >
  3. >
  4. OPIS ZAJĘĆ

  OPIS ZAJĘĆ

  Zajęcia fitness - workout, interwał, Pilates, relaksacja, ćwiczenia dla kobiet w ciąży, aktywna mama, ćwiczenia po ciąży z dzieckiem. Dąbrówka, Skórzewo, Zakrzewo, Przeźmierowo, Palędzie, Poznań

  Nasze zajęcia:

  • Ćwiczenia w ciąży - zestaw bezpiecznych ćwiczeń fitness, pilates wzmacniających mięśnie ramion, nóg, kręgosłupa i dna miednicy. Poprawiają koordynację, zapobiegają bólą kręgosłupa i zaparciom. W czasie ćwiczeń nauczysz się metod relaksacji i oddychania w czasie porodu ( używamy dużych i małych piłek do fitness).
  • Aktywna Mama - chcesz wrócić do formy po ciąży? Zapraszam na zajęcia Ciebie  i Twoje maleństwo ( dzieci od 2 miesiaca życia ). Zajęcia aerobowe wzmacniające i kształtujące sylwetkę przy miłej dla ucha muzyce. Ty ćwiszysz a twoje dziecko jest z tobą  poznaje świat i rówieśników.
  • Zumba w ciąży -  polega na wydłużonym czasie rozgrzewki i końcowego wyciszenia i rozluźniania (rozciągania) mięśni. Zajęcia Zumba Gold trwają ok. 45 min.Korzyści płynące z uczęszczania na zajęcia Zumba Gold:* zwiększenie wydajności układu oddechowego i układu krążenia* zwiększenia masy mięśniowej - uelastycznienie mięśni* zwiększenie siły* poprawa równowagi i koordynacji ruchowej* poprawa przemiany materii* zmniejszenie tkanki tłuszczowej - poprawa sylwetki ciała* znaczna poprawa humoru i samopoczucia * wiele, wiele innych korzyści pro-zdrowotnych
  • Pilates - ćwiczenia przy spokojnej muzyce w niewielkim stopniu obciążające stawy. Wzmacniają wszystkie partie mięśni ciała, w szczególności mięśnie głębokie brzucha i grzbietu. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich nawet po przebytych kontuzjach ( używamy dużych i małych piłek do fitness)
  • Trening Odchudzający - trening grupowy przy muzyce. Pierwsza część zajęć intensywna wyciska z ciała siódme poty aby w części drugiej popracować nad wyglądem wszystkich mięśni ciała.
   Idealny trening odchudzający dla tych z Was które zamierzają walczyć ze zbędnymi kaloriami lub utrzymać ciało w formie.
none