Ta strona korzysta z plików cookie, więcej
Nie masz czasu wybrać się do klubu fitness? Zapraszam do ćwiczenia ze mną. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji ćwiczeń które możesz wykonać w domu. Nowe miejsce na mapie Poznania - Klub dla kobiet w ciąży i mam - Ciężarówka Zajęcia dla osób w każdym wielu i kondycji fizycznej. Znajdziesz u nas zarówno ostry wycisk jak i zajęcia Pilates pozwalające zadbać o kondycję a jednocześnie są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów. Aktywna mama to zajęcia poświęcone młodym mamą które pragną wrócić do formy sprzed ciąży a nie mają z kim zostawić dzieci. Sezon 2015/2016

Zapraszam na zajęcia w Szkole Dąbrówka na ul Malinowej.
Działamy, ćwiczymy i świetnie się bawimy!
Opis zajęć Opis zajęć

Nasze zajęcia:

  • Shape - zajęcia fitness wzmacniające, kształtujące i rzeźbiące wszystkie partie mięśni ciała. Opierają się na podstawowych krokach aerobiku nie łączonych w układ. Proste, intensywne i skuteczne.
  • ABT - Bardzo intensywne ćwiczenia poprawiające spalanie tkanki tłuszczowej, wzmacniające i ujędrniające partie mięśni brzucha, ud i pośladków.
  • Pilates - ćwiczenia przy spokojnej muzyce w niewielkim stopniu obciążające stawy. Wzmacniają wszystkie partie mięśni ciała, w szczególności mięśnie głębokie brzucha i grzbietu. Zajęcia przeznaczone dla wszystkich nawet po przebytych kontuzjach ( używamy dużych i małych piłek do fitness).
  • Ćwiczenia w ciąży - zestaw bezpiecznych ćwiczeń fitness, pilates wzmacniających mięśnie ramion, nóg, kręgosłupa i dna miednicy. Poprawiają koordynację, zapobiegają bólą kręgosłupa i zaparciom. W czasie ćwiczeń nauczysz się metod relaksacji i oddychania w czasie porodu ( używamy dużych i małych piłek do fitness).
  • Aerobic dla nastolatków  program zajęć opiera się o taniec, ruch i naukę. Specjalnie dobrane ćwiczenia i kroki taneczne poprawią koordynację ruchu, poruszania się z gracją, uzyskania i zachowania zdrowej sylwetki (redukcja nadwagi). Zapraszam dzieci od 12 roku życia.
  • Aktywna Mama - chcesz wrócić do formy po ciąży? Zapraszam na zajęcia Ciebie  i Twoje maleństwo ( dzieci od 2 miesiaca życia ). Zajęcia aerobowe wzmacniające i kształtujące sylwetkę przy miłej dla ucha muzyce. Ty ćwiszysz a twoje dziecko jest z tobą  poznaje świat i rówieśników.
  • Zumba w ciąży -  polega na wydłużonym czasie rozgrzewki i końcowego wyciszenia i rozluźniania (rozciągania) mięśni. Zajęcia Zumba Gold trwają ok. 45 min.Korzyści płynące z uczęszczania na zajęcia Zumba Gold:* zwiększenie wydajności układu oddechowego i układu krążenia* zwiększenia masy mięśniowej - uelastycznienie mięśni* zwiększenie siły* poprawa równowagi i koordynacji ruchowej* poprawa przemiany materii* zmniejszenie tkanki tłuszczowej - poprawa sylwetki ciała* znaczna poprawa humoru i samopoczucia * wiele, wiele innych korzyści pro-zdrowotnych
Odwiedź nas na facebooku
 
fabryka siy
fit flex
FkexiPass Sodexo
Jestemfit
permo