Ta strona korzysta z plików cookie, więcej
Nie masz czasu wybrać się do klubu fitness? Zapraszam do ćwiczenia ze mną. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji ćwiczeń które możesz wykonać w domu. Nowe miejsce na mapie Poznania - Klub dla kobiet w ciąży i mam - Ciężarówka Zajęcia dla osób w każdym wielu i kondycji fizycznej. Znajdziesz u nas zarówno ostry wycisk jak i zajęcia Pilates pozwalające zadbać o kondycję a jednocześnie są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów. Aktywna mama to zajęcia poświęcone młodym mamą które pragną wrócić do formy sprzed ciąży a nie mają z kim zostawić dzieci. Sezon 2015/2016

Zapraszam na zajęcia w Szkole Dąbrówka na ul Malinowej.
Działamy, ćwiczymy i świetnie się bawimy!
Szkoła rodzenia Szkoła rodzenia
Szkoła Rodzenia

Szkoła Rodzenia


SZKOŁA RODZENIA Feniks Bogny Kończal to miejsce tworzone głównie przez kobiety z myślą o kobietach, ale zarówno u Nas, jak i w życiu towarzyszą Nam mężczyźni. Są ważnym ogniwem zespołu a także oczekiwanym klientem.
DLACZEGO WŁAŚNIE MY??
Jesteśmy zespołem stworzonym z myślą o Was.
Wydawałoby się to oczywiste, a jednak jest to wyjątkowe, ponieważ obecna tendencja, szczególnie
w medycynie narzuca tak wysokie wyspecjalizowanie się w jednej dziedzinie, że zanika umiejętność działania interdyscyplinarnego.Naszym głównym celem jest przygotowanie rodziców do przywitania na świecie ich rodzącego się dziecka: narodziny pozbawione napięcia, lęku i stresu.

Łączy na jedno: pasja - narodziny i człowiek.
Odwiedź nas na facebooku
 
fabryka siy
fit flex
FkexiPass Sodexo
Jestemfit
permo