Ta strona korzysta z plików cookie, więcej
Nie masz czasu wybrać się do klubu fitness? Zapraszam do ćwiczenia ze mną. Na blogu znajdziesz wiele ciekawych propozycji ćwiczeń które możesz wykonać w domu. Nowe miejsce na mapie Poznania - Klub dla kobiet w ciąży i mam - Ciężarówka Zajęcia dla osób w każdym wielu i kondycji fizycznej. Znajdziesz u nas zarówno ostry wycisk jak i zajęcia Pilates pozwalające zadbać o kondycję a jednocześnie są bezpieczne dla kręgosłupa i stawów. Aktywna mama to zajęcia poświęcone młodym mamą które pragną wrócić do formy sprzed ciąży a nie mają z kim zostawić dzieci. Sezon 2015/2016

Zapraszam na zajęcia w Szkole Dąbrówka na ul Malinowej.
Działamy, ćwiczymy i świetnie się bawimy!
WRZEŚNIOWA NOWOŚĆ WRZEŚNIOWA NOWOŚĆ

Trenig Odchudzający

Trening odchudzający w Dąbrówce

Trening grupowy przy muzyce. Pierwsza część zajęć intensywna wyciska z ciała siódme poty aby w części drugiej popracować nad wyglądem wszystkich mięśni ciała.
Idealny trening odchudzający dla tych z Was które zamierzają walczyć ze zbędnymi kaloriami lub utrzymać ciało w formie.

zapisz się do grupy 696469511

(pokaż więcej)
Aktywna Mama Aktywna Mama

Dołącz do Aktywnych Mama i zacznij ćwiczyć!!!

Zajęcia dla mam z dziećmi w Poznaniu, Skórzewie i Dąbrówce.

(pokaż więcej)
Masaż w Twoim domu Masaż w Twoim domu

www.aclorenc-masaz.pl  zapraszamy do korzystania z usług masażu w Twoim domu jest to wspaniałe uzupełnienie zajęć fizycznych.

Największy efekt terapeutyczny masaż przynosi, gdy wykonuje się go w serii zabiegów. Dlatego też, kupując karnet na 6 masaży otrzymasz rabat 10%, kupując karnet na 10 masaży otrzymasz rabat 15%.

Szukasz prezentu dla kogoś bliskiego np. z okazji urodzin podaruj mu wyjątkowy BON UPOMINKOWY na dowolnie wybrany zabieg z oferty masażu mobilnego.

Lokalizacje w Poznaiu i Skórzewie.

(pokaż więcej)
Film z Anią Kaperą Film z Anią Kaperą

  Miesiąc temu Ania Kapera Finalistka IV edycji You Can Dance poprosiła mnie o ułożenia ćwiczeń do filmu który nagrywa o ćwiczeniach dla kobiet w ciąży. Zobaczcie co z tego wyszło. 

(pokaż więcej)
Mamfit ćwicz w domu Mamfit ćwicz w domu

mamfit ćwicz w ciąży w domu

Nie masz czasu przyjśc na zajęcia i ćwiczyć w ciąży? A może masz koleżankę, która w swojej miejscowości nie ma takich zajęć? Nie ma sprawy na stronie Mamfit znajdzieś gotowe, bezpiecznie treningi na okres ciąży, które możesz ćwiczyć ze mną w domu.

 

Na stronie znajdziesz też wiele ciekawych informacji. Zapisująć się na newslettera możesz pobrać darmową naukę oddychania torem brzusznym i relaksację.

Zapraszam serdecznie.

Magda Kośmicka

(pokaż więcej)
Odwiedź nas na facebooku
 
fabryka siy
fit flex
FkexiPass Sodexo
Jestemfit
permo